Топ продаж
Про нас

Про нас

Інтернет-магазин, що спеціалізується на продажі товарів медичного призначення. Співпраця з перевіреними часом виробниками дозволяє гарантувати високу якість, доступність та широкий вибір товарів. Кожному клієнту ми готові запропонувати  продукцію найвищої якості у поєднанні з вичерпною інформацією.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете продукцію як для оптових, так і для роздрібних покупців з багатьох областей медицини, адже така пропозиція може зацікавити кожного.

Асортимент буде постійно поповнюватися, щоб реагувати на максимально широкий попит.

Ми орієнтовані на мінімізацію невдоволень та розчарувань клієнтів від покупок. Саме тому всі товари, пропоновані в нашому магазині виключно від добросовісних виробників і дистриб'юторів. А саме медична продукція, яка перевірена та сертифікована, тому буде слугувати максимально довгий час.

Чому варто зробити вибір саме в нашу користь?

Ми представляємо нашу пропозицію онлайн, завдяки цьому ви можете відвідати медичний магазин, не виходячи з дому. Більше немає необхідності тривалих пошуків на різних сайтах. Достатньо ввести запитуваний товар в пошук або ж вибрати відповідну категорію, та оформити замовлення через особистий кабінет. Всі замовлення реалізуються і доставляються по всій території України. Медичне обладнання, в нашому інтернет-магазині буде доставлено всього за пару днів після оформлення замовлення. Привабливі та доступні ціни для кожного – один з найголовніших критеріїв. Кожен з наших продуктів розміщується на сайті після перевірки найбільш важливих параметрів. 

Завжди готові запропонувати професійну допомогу в підборі медичного обладнання. Адже наш досвід підкріплений медичними знаннями, а товари - конкурентоспроможними цінами та швидким відвантаженням придбаного обладнання. Як професійний медичний магазин, ми забезпечуємо високу якість пропонованих товарів. 

В даний час наш асортимент поступово розширюється. У разі, якщо ви не знайшли потрібний вам продукт, будь ласка, зв'яжіться з нами. Це можна зробити безпосередньо на нашому сайті, або зателефонувавши нашим консультантам за вказаним номером телефону.

Відгуки
Середня оцінка магазину
4,7
Всього оцінок: 3
ODOMED © 2021 Всі права захищені